آموزش مجازی نرم افزار تکلا: آری یا خیر؟

  در پاسخ به درخواست علاقه مندانی که تمایل به برگزاری دوره های مجازی و یا تهیه فیلم های آموزشی از نرم افزار تکلا را دارند ذکر سه نکته ذیل خالی از لطف نیست:

 

1- نرم افزار تکلا دارای دستورهای ترسیمی و ویرایشی بسیار متنوعی است که مطرح کردن تمامی آنها به علت طولانی شدن زمان فیلم ها برای بیننده کسل کننده و باعث عدم احساس رضایت وی خواهد گشت.

2- کارآموز نرم افزار تکلا علاوه بر یادگیری بعد نرم افزاری، نیاز به دانستن بعد اجرایی و ملزومات آیین نامه ای این نرم افزار در فرآیند ساخت مصنوعات فلزی را دارد که این اطلاعات صرفا به مانند یک کلاس درس دانشگاهی و در قالب یک پروژه واقعی قابل تدریس و تفهیم خواهد بود.

3- کارآموز به هنگام کار با پروژه با سوالات و ابهامات زیادی مواجه خواهد شد که غالبا با کارگاهی بودن کلاس ها، مدرس قادر به رفع اشکال در لحظه بوده و این خود منجر به طی یک فرآیند اصولی و منطقی در کار کردن با نرم افزار خواهد شد.

جمیع نکات فوق و سایر علل مربوطه باعث گردیده که دوره های مجازی و فیلم های آموزشی این نرم افزار بازخورد چندان قابل توجهی نداشته باشد و کاربر به ناچار به سراغ سایر منابع آموزشی سوق داده شود.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید